E-shop franklinplanner.cz končí

by Peter Kulifaj

Jediný e-shop pokrývajúci slovenský a český trh produktami plánovacieho systému Franklin Covey ohlásil v týchto dňoch ukončenie svojej prevádzky – online aj kamennej predajne v Prahe. Podľa informácií zverejnených na web stránke franklinplanner.cz, posledné objednávky je možné uskutočniť najneskôr 30. apríla 2019. Spoločnosť bližšie nepopisuje dôvody a tak sa len môžeme domnievať, že je to vecou nízkeho dopytu po produktoch. Ostatne, ešte začiatkom januára 2016 skončil svoje pôsobenie aj slovenský e-shop diarefranklin.sk.

Zdanlivá (alebo skutočná – to ukáže až čas) renesancia papierových diárov v podobe nových projektov, akými sú napríklad Doller alebo Clever Minds, či slovenský pokus reprezentovaný diárom The Žurnál, tak Franklin Covey plánovače obchádza. I keď ako aktívny užívateľ FC systému (a “tester” tých ostatných) musím podotknúť, že napriek skvelému promu, vyššie spomenuté diáre sú skutočne “len” diármi a Coveyho plánovač je úplne iná liga. Konkurovať mu môže systém ADK a ten, vyzerá to tak, sa zatiaľ drží.

Pre majiteľov plánovacieho systému Franklin Covey v našich zemepisných šírkach sa tak otvárajú minimálne dve cesty, ako sa dostať k novým sadám formulárov. Prvou z nich je oficiálny e-shop spoločnosti v USA. Pokiaľ sa však chcete vyhnúť colným opletačkám, navštívte napríklad nemecký Amazon, ten ich má taktiež v ponuke.

You may also like

Leave a Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies. OK